Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün Alternatif Kuponu 09.11.18

Günün Alternatif Kuponu 09.11.18

Bu akşam Euroleague maçlarının dışında Avrupa liglerinde de mücadeleler devam ediyor. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini seçtim ve işte karşınızda Günün Alternatif Kuponu. Herkese bol şanslar.

Gaziantep – Arel Üniversitesi Büyükçekmece : ALT (149.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (152.5) / 1.74 (Bets10)

Gaziantep koç Markovic yönetiminde kontrollü bir oyun oynayan ve gerek olmadıkça tempoyu yükseltmeyen bir takım. Elbette zaman zaman McKissic’in açık alandaki etkinliğinden faydalanıyorlar ama çok net olduğunda. Can’ın da yokluğunda kısa rotasyonları eksik, bu da hücum potansiyellerini daha da düşürüyor. Benzer tarzda iki takımın karşılaşmasında kontrollü oyunun ve sert savunmaların ön planda olacağını, pota altında Jekiri ile Williams’ın keyifli mücadelesini izleyeceğimizi düşünüyorum.

Rosa Radom – Spojnia Stargard : ALT (159.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (158.5) / 1.85 (Bets10)

İki takım da Polonya Ligi’nin genel trendinin aksine o kadar yüksek tempolarda oynamıyor. Diğer taraftan sert ve fiziksel oynamayı seven oyunculardan kurulular. Denk güçlerin kapışmasında takımların sınırlı hücum performanslarının da etkisiyle daha çok savunmaların ön planda olacağını düşünüyorum. Bu nedenle tercihim düşük skordan yana olacak.

Zadar – Mega Bemax : MS 2 (+2.5) / 1.70 & MS 2 (+2.5) / 1.84 (Bets10)

Zadar her ne kadar evinde de oynuyor olsa da burada bir kademe yukarıdaki takımlara fazla direnemediklerini, çift haneli farklarla kaybettiklerini gördük. Mega Bemax ise son maçta evinde Partizan’a kaybettikten sonra tekrar ritim bulabilmek adına bu deplasmanda zayıf rakibine karşı hata yapmayacaktır. Favorinin misafir takım olduğunu düşünüyorum ve lehlerine açılan handikap değerli.

Gravelines – Boulazac : ALT (162.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (164.5) / 1.68 (Bets10)

Gravelines’ın tempo bulduğu zaman ne kadar tehlikeli bir takım olduğunu bizler gibi Boulazac da çok iyi biliyor. Bu nedenle sezon boyu yapmaya çalıştıkları gibi kontrollü oyun artı sert, fiziksel oyun ile rakibi yavaşlatıp kendi istedikleri yere 70-75 baremine çekmeye çalışacaklar. Bunu %100 başaramasalar bile en azından ev sahibini 80 sayının altında tutabileckelerini düşünüyorum ki bu da maçı alta taşıyacaktır.

İddaa Oranı: 8.35
Bets10 Oranı: 9.95

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 25.06.20

İspanya Liga Endesa final turnuvasında grup maçlarının son gününe geldik. Ben de sizler için oynanacak …