Anasayfa / Breogan / Breogan – UCAM Murcia İddaa Tahmini 07.05.23

Breogan – UCAM Murcia İddaa Tahmini 07.05.23

İspanya Liga Endesa 31. hafta mücadelesinde Breogan Pazar günü saat 13:30’da UCAM Murcia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışlar.

Breogan son dönemde yaşadığı düşüşle beraber play-off şansını büyük oranda kaybetmiş durumda. Son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve 13 galibiyetle 10. sırada yer aldılar. Artık son 4 maçlarını kazansalar bile Valencia 1 maç kazansa bile iddiaları kalmıyor. Diğer yandan evlerindeki maçlarına baktığımızda orada da istikrarsızlık var, son 2 maçta önce güçlü Real Madrid’i 96-72’lik skorla geçerek büyük bir sürprize imza atmışlar, sonra Malaga’ya 74-90 gibi kalp kırıcı bir skorla yenilmişlerdi… Momirov’dan faydalanamayacaklar, Nakic’in durumu şüpheli ve Lukovic’in ise dönmesi bekleniyor.

Murcia’nın durumu da rakibinden farksız değil, 31 maçtan 14 galibiyet çıkarabildiler ve bir maçları fazla. Kalan 3 maçlarını kazanmaya çalışacaklar ama buna rağmen Valencia bir maç kazansa bile play-off şansları kalmıyor. Deplasman karneleri de bu zorlu görevi gerçekleştirecek noktada değil… Son 3 maçlarından ikisini kaybederken maçlarda sırasıyla 160, 176 ve 220 sayı izletmişlerdi bizlere! Koç Alonso tüm oyuncularından faydalanabilecek bu maçta.

İki takımın da play-off şansları az da olsa devam ediyor. Ama bu maçta kaybeden için sezon artık bitmiş olacak, kalan 3 haftayı formalite içinm oynayacaklar diyebiliriz. Bu nedenle iki takım da yüksek motivasyon ve konsantrasyonla maça asılacaktır diye düşünüyorum. Bunu yaparken de bildikleri, sevdikleri basketbolu, yüksek tempoyu ortaya koymak isteyeceklerdir. Bir tarafta Nenadic, Bamforth, Hollatz, Happ, diğer tarafta Chiozza, McFadden, Radovic, Jelinek gibi silahlar varken karşılıklı olarak 80 baremini geçmeleri beni şaşırtmaz.  

İddaa Oranı: ÜST (160.5) – 1.54
Rexbet Oranı: ÜST (160.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 30.05.23

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2. maçında Joventut Badalona Salı günü saat 22:00’da Cazzo …