Anasayfa / CSKA Moskova / CSKA Moskova – Zenit İddaa Tahmini 07.05.23

CSKA Moskova – Zenit İddaa Tahmini 07.05.23

VTB Ligi üçüncülük serisi 2. maçında CSKA Moskova Pazar günü saat 14:00’da Zenit ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışlar.

CSKA normal sezonu açık ara lider olarak tamamlamıştı ama yarı final serisinde saha avantajı da bulunmasına rağmen Kuban’a 7. maçta 3-4 ile kaybetmekten kurtulamamıştı. Seride oynadıkları son 2 maçta da bizlere yüksek tempoda bol skorlu maçlar izletmişlerdi, 173 ve 203 sayı üretilmişti. Bu serideki ilk maçta ise saha avantajlarını rakibe kaptırdılar, 68-86 gibi kalp kırıcı bir skorla kaybederken hücumda hiç varlık gösterememişlerdi. 

Koç Pascual yönetimindeki Zenit ise normal sezonu 3. sırada bitirmişti ve yarı final serisinde denk rakibi Kazan karşısında adının hakkını verecek bir seri oynadı ancak onlar da 7. maçta 4-3 ile elendiler. Serideki son 2 maçta onların standartlarının üstünde bir tempoya çıkılmış ve bizlere sırasıyla 162 ile 159 sayı izletmişlerdi. Bu serinin ilk maçında da deplasmanda olmalarına rağmen hücumda yine iyi bir performans sergilemişler ve 86 sayı üretmişlerdi servis kırarken.

Evet Zenit savunma odaklı bir takım ama bu üçüncülük serisi tamamen prestij için oynanıyor ve oyuncuları savunmaya konsantre etmek kolay değil. CSKA, Kuban serisinin son maçında yaşanan olaylar ve kaptan Shved’in taraftar saldırısında yaralanması ışığında moralsiz çıkmıştı ilk maça. Ama bu maçta yine evlerinde olacaklar ve en azından hücumda toparlanacaklarını, Daavidovac, Milutinov, Ware, Cacok, Jean-Charles, Moore, Kurbanov gibi silahların isimlerinin hakkını vererek takımlarına minimum 80 sayı getireceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (159.5) – 1.53
Betroad Oranı: ÜST (159.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …