Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Brescia – Darüşşafaka Tekfen İddaa Tahmini 23.10.19

Brescia – Darüşşafaka Tekfen İddaa Tahmini 23.10.19

7DAYS EuroCup 4.hafta mücadelesinde Brescia Çarşamba saat 21:30’da Darüşşafaka Tekfen ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 156.5 olarak belirlemişler.

Brescia sezona inişli çıkışlı bir grafikle girse de son maçlarda kendine gelmeyi başardı. Özellikle savunmada ortaya koydukları dirençle sağladılar bu başarıyı. Son 3 maçlarından ikisini kazanırken potalarında 66 ve 71 sayı görmüşler, son maçı da Trieste deplasmanın kaybetmelerine rağmen 76 sayıya izin vermiş 74 sayıda kaldıkları için kaybetmişlerdi. Hücumda kontrollü oynayıp minimum hatayla rakiplerine kolay sayı şansı vermemeye çalışıyorlar.

Daçka ise son maçlarda ritm bulmaya başlamış bir ekip, iki kulvarda oynadıkları son 4 maçlarından üçünü kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Onların da savunma sertliğinden ödün vermediklerini söyleyebiliriz. Koç Ernak’ın son Gaziantep maçından sonra da belirttiği gibi savunmalarına güveniyorlar. Son 4 maçlarından üçünü kazandıklar demiştik, işte bu maçlarda rakiplere sırasıyla 65, 61 ve 58 sayı şansı verdiler sadece!

İki takım da son maçlarda savunma dirençlerini yukarı çekmiş durumda. Daçka yeni oyuncuları ile her geçen gün her geçen maç biraz daha ısınıyor ve biraz daha tehlikeli bir takım oluyor. Colson ve Lamb’den sonra Hamilton’ı da devreye sokmuş durumdalar, çemberi iyi koruyorlar. Bu zor deplasmanda da koç Ernak’ın belirttiği gibi yine savunmaya güvenmeleri gerektiğini düşünüyorum. İki takımın da sertliği ön plana çıkaracağını, düşük templu ve dolayısıyla da düşük skorlu bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum.

İddaa Oranı: ALT (156.5) – 1.60
Avrupa Bahis Oranı: ALT (156.5) – 1.71
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …