Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Trento – Arka Gdynia İddaa Tahmini 23.10.19

Trento – Arka Gdynia İddaa Tahmini 23.10.19

7DAYS EuroCup 4.hafta mücadelesinde Trento Çarşamba saat 20:30’da Arka Gdynia ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının toplam sayı limitini 72.5 olarak belirlemişken Bets10 ise limiti 71.5 olarak açıklamış.

Trento son maçlarda iyi performans sergilemiyor ama buna rağmen savunmada iyi durumdalar. Asıl sıkıntı skor bulamama problemleri. İki kulvarda oynadıkları son 5 maçtan 4 tanesinde de bu durumu gördük zaten. Evlerinde oynadıkları 4 maçtan üçünde ise rakiplerini düşük skorda tutmayı bildiler, sırasıyla 75, 70 ve 76 sayıya izin verdiler. Son maçta ise haftasonu Cantu deplasmanında 72-78 yenilmişlerdi.

Polonya ekibi isi EuroCup sahnesinde oynadığı son 2 maçta da skor üretiminde ciddi yaşamış bir ekip. Maçları oldukça düşük tempoda ve kısır geçti. İçerde Malaga’ya 59-66 yenilirken deplasmanda ise kötü durumda olan Buducnost’u 59-62 ile geçmişlerdi. Polonya Ligi’ndeki maçlarının aksine EuroCup sahnesinde düşük tempoda oynuyorlar ve kendi kısır hücum performanslarına rakiplerini de çekmeye çalışıyorlar.

İki ekip de son maçlarda işin skor bulma tarafında epey sıkıntı yaşıyorlar. Diğer taraftan Trento evinde iyi bir savunma takımı olduğu gibi bunun üstüne Gdynia’nın deplasmanlardaki ve özellikle EuroCup sahnesindeki kısır performansını üstüne ekleyince İtalya’da işlerinin çok zor olacağını düşünüyorum. İki takımın da düşük tempoda oynamasıyla beraber misafir takım Gdynia’nın 72 sayının üstüne çıkmasını beklemiyorum.

İddaa Oranı: Deplasman ALT (72.5) – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: Deplasman ALT (71.5) – 1.71
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …