Anasayfa / Brindisi / Brindisi – Venezia İddaa Tahmini 28.04.24

Brindisi – Venezia İddaa Tahmini 28.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 29. hafta mücadelesinde Brindisi Pazar günü saat 19:15’de Venezia ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışlar.

Brindisi bu sezonun zayıf halkalarından birisi. Evet son 3 maçlarından ikisini kazandılar ama halen 9 galibiyetle son sırada yer alıyorlar. Düşme hattından kurtulabilmek için en yakın rakipleri Treviso ile aralarında 2 galibiyetlik fark var, dolayısıyla bu maçı ve son maçlarını kazanıp onların hata yapmasını ekleyecekler. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçtan ikisini kazanırken bize aynı zamanda yüksek skorlu mücadeleler izletmişlerdi, sıraısyla 171 sayı ve 168 sayı üretilmişti o maçlarda.

Venezia ise son 3 maçtan ikisini kaybetti ama topladığı 18 galibiyetle 4. sırada yer alıyor ve kalan maçlarda ne sonuç alırsa alsın yerlerinin değişmeyeceğini söyleyebiliriz. Bu nedenle de hedefi gerçekleştirmiş ve kafası rahat bir takım olarak bu ve son maça çıkacaklar. Son 3 deplasman maçlarına baktığımızda ise sonuçtan bağımsız olarak bize yüksek skorlar izlettiklerini gördük, sırasıyla 182 sayı, 187 sayı ve 174 sayı üretilmişti o maçlarda. 

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Venezia hem kadro kalitesi hem de tecrübe anlamında rakibinden üstün bir takım. Ancak hem deplasmanda olmaları hem de sıralama anlamında bir iddialarının kalmamış olması, 4. sıranın garanti olması onların konsantre olmasını zorlaştıracaktır. Aksine Brindisi ise düşme potasından çıkabilmek için tamam mı devam mı maçına çıkıyor olacak, yani taraftarları önünde çok yüksek bir motivasyonla sahada olacaklarını biliyoruz. Bu ortamda hücum performanslarının öne çıkacağını, formalite maçına çıkan Venezia’nın da onları savunmada zorlamayacağını, atarak eşlik edeceğini söyleyebiliriz. 

İddaa Oranı: ÜST (160.5) – 1.48
Hovarda Oranı: ÜST (160.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …