Anasayfa / Basket Napoli / Reggio Emilia – Napoli İddaa Tahmini 28.04.24

Reggio Emilia – Napoli İddaa Tahmini 28.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 29. hafta mücadelesinde Reggio Emilia Pazar günü saat 19:15’de Napoli ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Emilia son 4 maçtan 3 tanesini kaybetti ve formsuz bir dönemden geçiyor ama buna rağmen topladıkları 15 galibiyetle kendilerine 6. sırada yer buldular ve play-off biletini garantilemiş durumdalar. Son 2 maçta alacakların sonuçlara göre yerler, 5 ila 8. sıra arasında bir yerlerde olacak, 4. sıra şansları yok. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda güçlü Milano’ya 4 sayı farkla kaybederken zayıf ekiplerden Brindisi’yi ise 8 sayı farkla geçtiklerini görmüştük. 

Napoli de rakibi gibi son dönemde formsuz, 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 12 galibiyetle play-off potasının 1 adım dışında kaldılar. Kalan 2 maçlarını kayıpsız geçmeleri ve Pistoia ya da Tortona’nın hata yapmalarını beklemeleri gerekecek. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçta geceyle gündüz gibi farklı 2 performans gördük; önce güçlü Milano’ya direnerek sadece 2 sayı farkla yenilmişler, sonra denk rakiplerinden Varese’ye ise tam 34 sayı farkla ezilerek kaybetmişlerdi. 

Emilia ana hedefi olan play-off biletini garantiledi. İlk 4 sıra yani ev sahibi avantajı için de şansları bulunmadığından artık son 2 maçta konsantrasyonlarının, motivasyonlarının düşük olabileceğini söyleyebiliriz. Diğer yandan Napoli halen play-off şansı devam eden bir ekip ama bunun için burada kazanmak zorundalar, yani tamam mı devam mı maçına çıkıyorlar. Bu nedenle onların lehine açılan handikapı yanıma alacağım, kolay pes etmeyeceklerini tahmin ediyorum kağıt üstünde denk oldukları Emilia karşısında. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …