Anasayfa / Broncos / Broncos – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 21.08.22

Broncos – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 21.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Broncos Pazar günü saat 18:00’da Gaiteros del Zulia ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Broncos grubun iddialı ekiplerinden birisi, 17 maçtan 11 tanesini kazandılar. Yaşadıkları iki maçlık mini kötü seri sonrası son maçta deplasmanda olmalarına rağmen vasat rakipleri Toros karşısında sürprize izin vermemişler ve 71-87 gibi net bir skorla kazanarak kötü gidişe dur demeyi bilmişlerdi. O maçta Abdul-Aleem 16 sayı, 7 ribaund, Blanco 13 sayı, 4 ribaund ve Palacios 12 sayı, 3 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı.

Zulia ise grubun orta altı takımlarından biri. 17 maçlarından sadece 5 galibiyet alabildiler ama daha da önemlisi son haftalarda çok formsuzlar, üst üste 4 maçlarını kaybederek bu zor deplasmana geliyorlar. Son 2 maçlarında önce içerde Lara’ya 8 sonra da 20 Ağustos’da konuk oldukları Guaira’ya tam 34 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı ki potalarında 111 sayı gördüklerinin de altını çizelim.

İki takım arasında net farklar olduğunu zaten puan tablosuna bakınca da anlayabilirsiniz. Broncos grubun iddialı takımlarından biri. Zulia ise genel anlamdaki vasat performansının yanısıra son 4 maçını da üst üste kaybetmiş, formsuz bir ekip. Bu zorlu deplasmanda ayakta durabileceklerini düşünmüyorum. Ev sahibinin Abdul-Aleem liderliğinde hanesine bir galibiyet daha yazdıracağını ve bunu yaparken de handikapı geçeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.57
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …