Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu 20.08.22

Günün İddaa Kuponu 20.08.22

Cumartesi programında oynanacak Hazırlık Maçları‘na dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

İtalya – Çekya : MS 1 (-4.5) – 1.51 (intobet)

Bu güzel turnuvanın son gününde yine iki denk takımın kapışmasını izleyeceğiz. İtalya ilk maçta Sırbistan karşısında Çekya’nın Almanya karşısında sergilediği görüntüden daha iyisini başarmıştı ki Çekya’nın Satoransky’den de yoksun olduğunu belirtmemiz lazım. İtalya’nın Gallinari’den yoksunken bile Fontecchio ve Melli ile ne kadar iyi oynadığını gördük. Bu maçta maestrosu Satoransky’den yoksun olan Çekya’ya Almanya’nın uyguladığına benzer bir tarife uygulayacaklarını, handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

Almanya – Sırbistan : MS 1 (+10.5) – 1.57 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar olsa da sahada oynanan basketbol anlamında çok fark yok. Ama Sırbistan’ın Jokic ve Micic gibi iki MVP’ye sahip olması bu tarz maçlarda onları bir adım öne çıkarıyor bireysel tecrübe anlamında. Almanya ise uzun rotasyonu sınırlı olsa da mevcut oyuncuların özverili peformansları ile bu açığı kapatmaya çalışıyorlar. Ayrıca F.Wagner ile Schröder çok formdalar ve daha avantajı ile beraber bu maçta Sırplar’a kolay teslim olmayacaklarını, çift haneli farklarla kaybetmeyeceklerini tahmin ediyorum.

Slovenya – Hırvatistan : ÜST (171.5) – 1.53 (İddaa) & ÜST (172.5) – 1.77 (intobet)

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında ciddi farklar yok. Slovenya’nın elinde Doncic, Cancar, Prepelic gibi isimler varsa Hırvatlar’ın elinde de NBA oyuncuları Saric, Zubac, Bogdanovic’in yanı sıra Hezonja ve Smith var. Slovenya’nın artık resmi maçlara kadar G.Dragic’i dinlendirecek olmasıyla beraber bu maçta taraf bahsine yönelmek bence riskli. Bunun yerine iki takımın da skorer yıldızlarına ve tempoların güvenerek tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. İki takımın da 85 baremini geçmesini bekliyorum.

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 4.20Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Brescia – Trento İddaa Tahmini 25.09.22

Hazırlık Maçları kapsamında düzenlenen Bertolazzi Turnuvası’nın final maçında Brescia Pazar günü saat 21:00’da Trento ile …