Güncel
Anasayfa / Almanya Milli Takımı / Almanya – Sırbistan İddaa Tahmini 20.08.22

Almanya – Sırbistan İddaa Tahmini 20.08.22

Hamburg’un ev sahipliğinde düzenlenen hazırlık turnuvasının final maçında Almanya Cumartesi günü saat 19:30’da Sırbistan ile karşılaşacak. Hovarda ev sahibi takımın lehine 10.5 handikap açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Almanya turnuvanın ev sahibi olarak ilk maçında dişli rakibi Çekya’yı beklenenden rahat bir şekilde çift haneli farklarla geçmeyi başarmıştı. Her ne kadar Theis, Kleber, Pleiss, M.Wagner gibi önemli isimlerden yoksun olsalar da Schröder-F.Wagner ikilisinin hücumdaki aktif performansları sayesinde bu maçta da galibiyet elde elderek hazırlık döneminin en formda takımlarından biri olduklarını gösterdiler.

Koç Pesic yönetimindeki Sırbistan ise eksiklerine rağmen halen EuroBasket’in güçlü madalya adaylarından biri. Turnuvanın ilk maçında da Nedovic ve Bjelica’dan yoksun olmalarına rağmen dişli rakipleri İtalya’yı yenmeyi başarmışlardı. O zorlu maçta MVP Jokic 18 sayı, 10 ribaund, 5 asist, bir diğer MVP Micic 15 sayı, 4 asist, Milutinov 15 sayı, 4 ribaund ve Lucic 15 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren isimlerdi. 

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar olsa da sahada oynanan basketbol anlamında çok fark yok. Ama Sırbistan’ın Jokic ve Micic gibi iki MVP’ye sahip olması bu tarz maçlarda onları bir adım öne çıkarıyor bireysel tecrübe anlamında. Almanya ise uzun rotasyonu sınırlı olsa da mevcut oyuncuların özverili peformansları ile bu açığı kapatmaya çalışıyorlar. Ayrıca F.Wagner ile Schröder çok formdalar ve daha avantajı ile beraber bu maçta Sırplar’a kolay teslim olmayacaklarını, çift haneli farklarla kaybetmeyeceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 1 (+10.5) – 1.57
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tofaş İddaa Tahmini 04.10.22

FIBA Şampiyonlar Ligi A grubu ilk maçında UCAM Murcia Salı günü saat 21:30’da temsilcimiz Tofaş …