Anasayfa / Çekya Milli Takımı / İtalya – Çekya İddaa Tahmini 20.08.22

İtalya – Çekya İddaa Tahmini 20.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Almanya’da düzenlenen turnuvanın son gününde İtalya Cumartesi günü saat 17:00’da Çekya ile karşılaşacak. intobet Çekya lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

İtalya, her ne kadar Gallinari’den yoksun olsa da turnuvanın ilk maçında güçlü Sırbistan karşısında Fontecchio liderliğinde çok iyi şekilde direnerek ne kadar dişli bir takım olduğunu göstermişti. 90-86’lık skorla kaybettikleri o maçta Fontecchio 25 sayı ile öne çıkarken, Melli 17 sayı, 6 ribaund ve Mannion da 16 sayı ile katkı vermiş, karşılaşmanın x-faktörü olmuştu. Kritik anlarda bulduğu sayılarla gökmavilileri maçın içinde tutmuştu.

Çekya ise ilk maçta denk rakiplerinden Almanya ile yani turnuvanın ev sahibi ile karşılaştı. Üretim konusunda Vesely ile Satoransky’yi devreye sokamamış olsalar da Hruban’dan gelen 21 sayı ve Balvin’in ona 13 sayı, 8 ribaund ile eşlik etmesi onları maçta tutmuştu. Ama Schröder-Wagner ikilisine karşı savunmada sorun üretmedikleri için çift haneli farklarla kaybetmekten kurtulamadılar. Bu maçta Satoransky’den faydalanamayacaklar. 

Bu güzel turnuvanın son gününde yine iki denk takımın kapışmasını izleyeceğiz. İtalya ilk maçta Sırbistan karşısında Çekya’nın Almanya karşısında sergilediği görüntüden daha iyisini başarmıştı ki Çekya’nın Satoransky’den de yoksun olduğunu belirtmemiz lazım. İtalya’nın Gallinari’den yoksunken bile Fontecchio ve Melli ile ne kadar iyi oynadığını gördük. Bu maçta maestrosu Satoransky’den yoksun olan Çekya’ya Almanya’nın uyguladığına benzer bir tarife uygulayacaklarını, handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.51
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …