Anasayfa / Brooklyn Nets / Brooklyn Nets – Golden State Warriors İddaa Tahmini 06.02.24

Brooklyn Nets – Golden State Warriors İddaa Tahmini 06.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Brooklyn Nets Salı günü saat 03:30’da Batı ekibi Golden State Warriors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 234.5 olarak açıklamışlar. 

Nets, son 4 maçtan 3 tanesini kazanarak çıkışa geçti ve 20 galibiyete ulaşarak play-in yarışında geri adım atmadıklarını gösterdiler, 2 adım uzaktalar Hawks’dan ve bir maçları da eksik! Son dönemde aldıkları iki sonuçların yanı sıra son 3 maçta da ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu biliyoruz, bize sırasıyla 261, 256 ve 257 sayı izletmişlerdi… Finney-Smith ve Simmons dışında başka önemli bir eksikleri bulunmuyor.

Warriors ise beklentilerin altında kalmış bir Batı ekibi… Evet son 3 maçtan 2 galibiyet çıkardılar ama bu sayede sadece 21 galibiyete ulaşabildiler, bırakın play-off’u play-in potasından bile 4 adım geride kalmış durumdalar… Evden uzaktaki karnelerine baktığımızda ise son 5 maçtan 3 tanesinde sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek skor olduğunu gördük, sırasıyla 271, 247 ve 275 sayı çıkmıştı o maçlarda. Wiggins, Paul ve Payton’dan bu maçta faydalanamayacaklar. 

İki takım da kendi konferanslarında play-in potasına kapak atabilmek için mücadele ediyorlar. Dolayısıyla Warriors’daki Curry faktörünü bir kenara bırakacak olursak denk güçlerin kapışması olacak diyebiliriz. Taraf ya da handikap riskine girmeyeceğim çünkü Nets’in takım oyununu iyi oynadığını iyi biliyoruz ve Curry de eskisi kadar dominant değil, tek başına galibiyet için yetmiyor artık. Bu nedenle de taraf ya da handikap bahisleri yerine iki takımın temposuna ve skor potansiyeline güvenerek üst seçeneğine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: ÜST (234.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (234.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …