Anasayfa / Brooklyn Nets / Brooklyn Nets – Toronto Raptors İddaa Tahmini 24.08.20 (Basket Guru)

Brooklyn Nets – Toronto Raptors İddaa Tahmini 24.08.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı çeyrek final serisi 4. maçında 0-3 geride olan Brooklyn Nets Pazartesi saat 01:30’da Toronto Raptors ile karşılaşacak. İddaa Nets şehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikağı 8.5 olarak açıklamış.

Nets zaten fanusa çok ciddi eksiklerle gelmişti ama buna rağmen LeVert, Allen, Harris üçlüsü ile sürprizlere imzalar atmışlardı. Şimdi Harris’den de fayalanamıyorlar. Son maçta onun yokluğunda ne kadar kötü durumda olduklarını görmüştük, bitse de gitsek modunda bir oyun sergilediler ve hiç direnemedikleri rakiplerine tam 25 sayı farkla ezilerek yenildiler. Zaten 3-0 gerideler ve bu can yakıcı mağlubiyet sonrası da toparlanabileceklerini düşünmüyorum Crawford ve Harris’in yokluğunda.

Yılın koçu seçilen Nurse yönetimindeki Toronto, eksik ve vasat rakibi karşısında beklendiği gibi rahat ve bir o kadar da dominant bir seri geçiriyor. İlk 3 maçı kazanırken ikisinde 24 ve 25 sayı gibi net farklarla üstünlük kurmuşlardı Nets karşısında. Son maçta Harris ve Crawford’un yokluğunda iyice güç kaybeden rakiplerine hiç acımadılar. 3-0 ile öndeler ve süpürgeyi çıkardılar, artık seriyi bir an önce tamamlayıp yarı final öncesi dinlenme şansını değerlendirmek isteyeceklerdir.

Brooklyn Harris’in özel nedenlerle 2. maçın ardından fanustan ayrılmasıyla aslında zaten havlu attı. Buraya kadar gelmeleri bile sürprizdi ve son maçta da gördük ki daha fazla ilerleme konusunda bir istekleri ya da dirençleri olmayacak. Bu maçta da güçlü Toronto karşısında daha baştan teslim olacaklarını, koç Nurse’ün ekibinin tecrübeli oyuncularını yine devreye sokarak çift haneli farklarla kazanacağını, 4-0 ile rakibini süpürerek adını konferans yarı finaline yazdıracağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.41
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Lietkabelis – Dzukija İddaa Tahmini 30.10.20

Litvanya Ligi mücadelesinde Lietkabelis Cuma saat 19:15’de Dzukija ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 158.5 …