Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 23.08.20

Günün İddaa Kuponu 23.08.20

NBA‘de play-off çeyrek final serileri 4. maç heyecanı ile devam ediyor. Ben de sizler için Pazar ve Pazartesi oynanacak maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Philadelphia 76ers – Boston Celtics : MS 2 (-6.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-6.5) – 1.70 (Bets10)

İki takım arasında net bir kadro farkı olduğunu ilk 3 maçta gördük. Embiid dışında 76ers’da direnebilen, ayakta kalabilen bir isim yok. Harris ve Horford adeta seri bitse de fanustan ayrılsak modundalar. Boston’da ise Tatum, Brown, Walker üçlüsü son derece iştahlılar. Bu maçta da işi sıkı tutacaklarını ve seriyi bir maç daha uzatmadan rakiplerini süpüreceklerini, konferans yarı finali öncesi dinlenme şansı bulacaklarını düşünüyorum. Handikap maçın 76ers adına tamam mı devam mı niteliği taşıması anlamında biraz riskli olsa da Boston’a yine güveneceğim ilk 3 maçta olduğu gibi.

Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers : Deplasman ÜST (117.5) – 1.45 (İddaa) & Deplasman ÜST (121.5) – 2.09 (Bets10)

Doncic’in durumu resmi olarak netleşmese de ben serinin gidişatını belirleyecek bu kritik maçta ne yapıp edip forma giyebileceğini düşünüyorum. Onunla beraber Porzingis, Burke, Curry, Hardaway gibi diğer isimler de ritm bulmuş durumdalar, skor üretiminde yine sorun yaşayacaklarını düşünmüyorum. Ancak Harrell’ın dönmesi ve Shamet ile Williams gibi x-faktörlerin de ritm bulmasıyla Clippers daha derin bir rotasyona sahip, onların da Leonard liderliğinde rahatlıkla 120 sayıya ulaşacaklarını ve bunun da maçı üste taşıyacağını düşünüyorum.

Brooklyn Nets – Toronto Raptors : MS 2 (-9.5) – 1.40 (İddaa) & MS 2 (-8.5) – 1.41 (Bets10)

Brooklyn Harris’in özel nedenlerle 2. maçın ardından fanustan ayrılmasıyla aslında zaten havlu attı. Buraya kadar gelmeleri bile sürprizdi ve son maçta da gördük ki daha fazla ilerleme konusunda bir istekleri ya da dirençleri olmayacak. Bu maçta da güçlü Toronto karşısında daha baştan teslim olacaklarını, koç Nurse’ün ekibinin tecrübeli oyuncularını yine devreye sokarak çift haneli farklarla kazanacağını, 4-0 ile rakibini süpürerek adını konferans yarı finaline yazdıracağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.05
Bets10 Oranı: 5.01Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İdda Kuponu 18.10.20 (Karma-1)

Pazar programının ilk bölümünde yer alacak olan Polonya Ligi, İtalya LegaBasket Serie A, İspanya Liga …