Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Brose Bamberg Sırp Uzunla Yolları Ayırıyor

Brose Bamberg Sırp Uzunla Yolları Ayırıyor

Geçtiğimiz sezon üst üste yaşadığı sakatlıklar nedeniyle bir türlü rotasyona giremeyen ve ne Trinchieri ne de Banchi döneminde süre bulamayan Sırp uzun Luka Mitrovic 2020’ye kadar geçerli bir kontratı bulunmasına rağmen yeni koç Bagatskis’in de isteği doğrultusunda artık Brose Bamberg forması giyemeyecek. Taraflar kontrattan karşılıklı vazgeçme konusunda anlaşmak üzereler ve resmi açıklamanın yakında yapılması bekleniyor.

Luka Mitrovic (2.04-1993)

Euroleague: 16 maç 13.2 dakika 4.2 sayı 3.1 ribaund 4.6 verimlilik

Mitrovic, sakatlıklarla boğuştuğu için zaten ritim bulamamıştı, sonrasında da rotasyonda kendisine verilen dakikaları iyi kullanamadı ve iyice gözden düştü. Tekrar Kızılyıldız’daki savaşçı, fiziksel teması seven, ribaundlarda efektif ve istikrarlı dış şut tehditi gibi özelliklerini parkeye yansıtabilirse gideceği takımda kendini gösterebilir. Orta ve orta altı takımlarımızın düşünebileceği bir 4 numara.Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Fribourg – Inter Bratislava İddaa Tahmini 20.09.19

FIBA Şampiyonlar Ligi ilk eleme turu 2. maçında Fribourg Cuma saat 21:00’da Inter Bratislava ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.