Anasayfa / Adriyatik Ligi / Buducnost – Partizan İddaa Tahmini 31.03.24

Buducnost – Partizan İddaa Tahmini 31.03.24

Adriyatik Ligi 25. hafta mücadelesinde Buducnost Pazar günü saat 20:30’da Partizan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Karadağ ekibi son 5 maçından 4 tanesini kazandı ve ligin formda ekiplerinden birisi. Bu sayede de 18 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 3. sırada yer buldular. Bu maçtaki rakipleri Partizan ile ebraber 2. sırayı paylaşıyorlar aslında averajla. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçlarında Igokea’yı 3 sayı ve Borac’ı tam 21 sayı farkla geçerek rakiplerine mesaj verdiklerini biliyoruz. Ellerinde Wright, Ferrell, Magee, Kamenjas, Makoundou, Freeman gibi değerli silahlar var.

Partizan adına ise Euroleague’de işler yolunda gitmiyor, play-in şanslarını zora soktular evlerinde Olympiakos’a kaybederek. Ama burada Adriyatik’de işler yolunda, son 5 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 18 galibiyete ulaştılar. Belirttiğim gibi bu maçtaki rakipleri Buducnost ile ikinci sırayı paylaşıyorlar. Son deplasman maçlarında bir diğer Karadağ ekibi Studentski karşısında zorlansalar da 6 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. 

Her ne kadar kağıt üstünde Partizan rakibinden daha güçlü bir takım olsa da deplasman karneleri pek iyi değil. Adriyatik’de bile kendilerinden düşük seviyedeki takımlara karşı evden uzakta zorlanabiliyorlar ki Buducnost kesinlikle hafife alınmaması gereken, kendileriyle aynı galibiyet sayısına sahip bir rakip. Karadağ ekibinin evinde direneceğini, kolay pes etmeyeceğini ve Wright, Ferrell, Freeman gibi etkili kısaların liderliğinde en azından handikapta kalabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.54
intobet Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …