Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (1) 31.03.24

Günün İddaa Kuponu (1) 31.03.24

Pazar programının son bölümünde Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa, Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Rostock – Oldenburg : ÜST (172.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (172.5) – 1.68 (intobet)

İki takım bu sezon iilk olarak 20 Ekim’de karşılaşmışlar ve ev sahibi Oldenburg yüksek skorlu geçen maçta rakibini zorlansa da 94-89’luk skorla geçmeyi bilmişti. İki takımın son dönemde sergiledikleri basketbolun o dönemden pek bir farkı yok. Evet Oldenburg daha iyi bir kadroya sahip ama deplasmanda güven vermiyorlar. Bu nedenle de taraf ya da handikap bahislerinden ziyade tercihim takımların yüksek temposuna güvenerek üst seçeneği olacak. 

Obradoiro – FC Barcelona : ÜST (164.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (164.5) – 1.65 (intobet)

Katalan ekibi kağıt üstünde elbette maçın net favorisi. Ancak Euroleague’de çok yıprandıklarını ve ligde de deplasmanlarda güven vermediklerini biliyoruz. Bu nedenle de düşmemek için her maça final parolasıyla çıkan diri ve agresif olması beklenen Obradoiro karşısında handikap riskine girmeyeceğim. İki takımın da son dönemde tempo odaklı basketbollarını dikkate alarak bu maçta da beklentim yüksek skordan yana olacak. 

Paris Basketball – Nanterre : ÜST (165.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.62 (intobet)

Paris elbette bu sezon sadece Pro A’nın değil, EuroCup’ın da en güçlü takımlarından birisi. Dolayısı evlerindeki bu maçta da doğal olarak favori konumundalar. Ancak Nanterre’in de kolay lokma olmadığını, formda olduğunu biliyoruz. Bu nedenle EuroCup maçından yorgun gelen Paris için handikap almaktansa iki takımın da temposuna ve hücum performanslarına güvenerek üst seçeneğine yönelmek daha mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. 

İddaa Oranı: 3.13
intobet Oranı: 4.49Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 21.04.24

Pazar programının son bölümünde Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa, Fransa Betclic ELITE Pro A …