Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Denver Nuggets – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 31.03.24

Denver Nuggets – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 31.03.24

NBA Batı ekibi Denver Nuggets Pazar günü saat 22:30’da Doğu ekibi Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Son şampiyon Denver bu sezon da kadrosunu koruduğu için yine şampiyonluk favorileri arasında yer alıyor. Evet son 2 maçlarını kaybettiler ve kötü bir dönemden geçiyorlar ama bu kalitelerini ve favori oldukları gerçeğini değişirmiyor. Evlerindeki son maçlarında dişli rakiplerden, konferansın zirve adaylarından biri olan Wolves’a 98-111 gibi farklı bir skorla kaybetmişlerdi. Bu maçta Murray’in oynayıp oynamayacağı belirsizliğini koruyor, başka önemli bir eksikleri yok.

Cavs ise Doğu’nun iddialı ilk 4 adaylarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kazanarak da iyi sinyaller verdiler. Ancak deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu belirtelim, 3 maçtır kazanamıyorlar evden uzakta. Son olarak konferansın zayıf ekiplerinden, Hornets’a konuk olmuşlar ve beklentilerin altında kalarak 7 sayı farkla kaybederek soğuk bir duş almışlardı. Bu maçta Wade’den faydalanamayacakları gibi Okoro’nun durumu da belirsiz. 

İki takım arasında bana göre bir siklet farkı var. Denver son maçta Wolves’a burada evinde yenilerek taraftarlarını üzmüştü. Murray oynasa da oynamasa da bu kez Jokic ve arkadaşlarının taraftarlarına kendilerini affettireceklerini, Sırp süper yıldızın bu kez Gordon ve Porter gibi sillahlardan da daha iyi destek alarak deplasman karnesi sıkıntılı olan Cavs karşısında kazanarak kötü gidişe dur diyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …