Anasayfa / Bumi Borneo / Bumi Borneo – Satria Muda İddaa Tahmini 01.06.24

Bumi Borneo – Satria Muda İddaa Tahmini 01.06.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Bumi Borneo Cumartesi günü saat 12:00’da Satria Muda ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet ev sahibi lehine 10.5 handikap belirlemişler. 

Borneo son 3 maçını üst üste kaybetti, kötü bir dönemden geçtiklerini söyleyebiliriz. Nitekim bu sonuçların ardından 6 galibiyette kaldılar ve 14 takım arasında ancak 11. sırada yer alabildiler… Evlerindeki performanslarına bakınca da son 3 maçlarını üst üste kaybettiklerini gördük. O maçlarda sırasıyla Pelita’dan 18 sayı, Satya’dan 4 sayı ve Dewa’dan 8 sayı fark yemişlerdi. 25 Mayıs’daki son sınavlarında ise aynı Dewa’ya bu sefer konuk olmuşlar ve tam 23 sayı ile hezimete uğramışlardı…

Muda ise rakibin aksine ligin formda ve iddialı takımlarından birisi. Son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 12 galibiyete ulaşarak kendilerine 4. sırada yer buldular. Deplasman karnelerine baktığımızda ise üst üste Medan ve Solo gibi önemli rakiplere yenilmekten kurtulamamıuşlardı ama ardından 31 Mayıs’daki son maçlarında Hangtuah’ı tam 21 sayı farkla ezip geçerek moral depoladılar, deplasman kabusunun büyümesine engel oldular. 

Gerek puan tablosundaki durumları gerekse son haftalarda sergiledikleri basketbol seviyesi anlamında aralarında net bir siklet farkı olduüunu görebiliyoruz. Muda her ne kadar son dönemde deplasman performansı açısından bir düşüş yaşamış olsa da daha 2 gün önce Hangtuah’ı tam 21 sayı farkla geçerek kötü gidişata dur demişti. Bu deplasmanda da o moralle sorun yaşamayacaklarını, kazanırken çift haneli farkları bulacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.74
intobet Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.85
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …