Anasayfa / Bima Perkasa / Pelita Jaya – Bima Perkasa İddaa Tahmini 01.06.24

Pelita Jaya – Bima Perkasa İddaa Tahmini 01.06.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Pelita Jaya Cumartesi günü saat 12:00’da Bima Perkasa ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 23.5 handikap belirlemişler. 

Pelita bu sezonun en formda en iddialı takımlarından birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve zaten toplamda da 18 maçtan 16 galibiyet çıkardıklarının altını çizelim! Lider Dewa’yı Solo ile beraber yakından takip ediyorlar. Son maçlarında konuk oldukları alt sıra ekiplerinden Tangerang karşısında zorlansalar da 4 sayı farkla kazanmışlar, sürprize izin vermemişlerdi. 

Bima ise ligin zayıf halkalarından birisi bu sezın. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ki zaten toplamda 18 maçtan sadece 3 galibiyet alabilmişlerdi… Evden uzaktaki karnelerine baktığımzıda ise son 3 maçlarını da üst üste kaybederken ikisinde ciddi farklar yediklerini gördük, sırasıyla Satya’dan 21 sayı ve Prawira’dan tam 27 sayı fark yemişlerdi. Son maçta ise 26 Mayıs2da konuk oldukları Medan’a 13 sayı farkla kaybettiklerini gördük. 

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu hem puan tablosu hem de son maçlarda sergiledikleri performanslar bize söylüyor. Özellikle Bima’nın deplasman karnesi gerçekten kötü, bırakın kazanmayı rakiplere direnemiyorlar bile. Zirve yarışındaki iddiasını sürdürmek isteyen Pelita’nın evinde böyle zayıf bir rakip karşısında hata yapmayacağını, dirençlerini en geç üçüncü çeyrekte çıkararak 20 ve üstü bir farkla kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-23.5) – 1.63
intobet Oranı: MS 1 (-23.5) – 1.77
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …