Anasayfa / Bursaspor İnfo Yatırım / Bursaspor İnfo Yatırım – Onvo Büyükçekmece İddaa Tahmini 03.02.24

Bursaspor İnfo Yatırım – Onvo Büyükçekmece İddaa Tahmini 03.02.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 19. hafta mücadelesinde Bursaspor İnfo Yatırım Cumartesi günü saat 20:30’da Onvo Büyükçekmece ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takımın lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Bursaspor son dönemin düşüşte olan, formsuz ekiplerinden birisi. Koç Zdovc’un gidip, yardımcı koç Kavut’un göreve getirilmesi de durumu değiştirmedi, serbest düşüş devam ediyor. 5 maçtır kaybediyorlar ve bu nedenle de 7 galibiyette kalarak 13. sıraya gerilediler. Artık düşme hattından sadece 2 galibiyet uzaktalar, tehlikeli sularda yüzüyorlar… Evlerindeki son 2 maçlarında ise güçlü Efes’e 10 sayı ve denk rakiplerden Telekom’a tam 34 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. 

Büyükçekmece de aslında kötü bir dönemden geçiyor ama onlar bir önceki hafta Telekom deplasmanında kazanarak bu kötü gidişe dur demişler ve 7 galibiyete ulaşarak düşme hattıyla aralarındaki farkı 2 galibiyete çıkarmışlardı. Geçen hafta ise evlerinde Daçka’ya 8 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. Evet halen tehlikeli sulardalar, düşme hattından yeteri kadar uzaklaşamadılar ama son haftalarda Perez’in artan formuyla beraber sergiledikleri pozitif basketbolla dikkat çekiyorlar. 

İki takımın da 7’şer galibiyetleri var ve kaybeden takım eğer Merkezefendi ya da Bodrum’dan birisi kazanırsa düşme hattına biraz daha yaklaşmış olacak ki play-off şansını da ciddi anlamda zora sokmuş olacak. Kazanan ise play-off iddiasını devam ettirip, düşme potası ile ilişkiyi iyice kesip rahat bir nefes alacak. Normal şartlarda Bursa evinde favori deriz ama formsuz bir dönemden geçiyorlar ve Büyükçekmece gibi dişli bir rakibe karşı zorlanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.56
Rexbet Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …