Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (2) 03.02.24

Günün İddaa Kuponu (2) 03.02.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 19. hafta açılış programında Cumartesi günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Beşiktaş Emlakjet : ÜST (159.5) – 1.60 (İddaa) & ÜST (159.5) – 1.75 (intobet)

Elbette iki takım arasında bir siklet farkı var. Beşiktaş, ligin zirvesini zorlayan, EuroCup’da da güçlü play-off takımlarından biri. Ancak Merkezefendi’nin de bu sahada geçen sezondan beri devam eden farklı bir performansı var. Onlar adına hedef maçlardan biri değil belki de ama yine de EuroCup’da Paris karşısında farklı yenilmiş, morali düşük, koçu da başında olmayan bir Beşiktaş’ı yakalamışken direnç seviyelerinin yüksek olacağını düşünüyorum. Bu durumun da tempoya ve hücum performansına yansımasını bekliyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

Türk Telekom – Pınar Karşıyaka : MS 1 – 1.58 (İddaa) & MS 1 – 1.77 (intobet)

İki takım da haftaiçi Avrupa mesaisinde zorlu maçlar oynadılar ama bunun üstüne Kaf-Kaf bir de deplasmandaydı. Dolayısıyla fiziksel anlamda Telekom’un bir adım önde olacağını söylemek lazım. Ayrıca koç Ernak geldiğinden bu yana daha diri, daha iyi bir basketbol oynuyorlar. Ben Karşıyaka’yı böyle yorgun ve moralsiz yakalamışken play-off yarışındaki şanslarını arttırmak için bunu değerlendireceklerini, Wallace ve Palmer liderliğinde hanelerine bir galibiyet daha yazdıracaklarını düşünüyorum. 

Bursaspor İnfo Yatırım – Onvo Büyükçekmece : MS 2 (+4.5) – 1.56 (İddaa) & MS 2 (+4.5) – 1.72 (intobet)

İki takımın da 7’şer galibiyetleri var ve kaybeden takım eğer Merkezefendi ya da Bodrum’dan birisi kazanırsa düşme hattına biraz daha yaklaşmış olacak ki play-off şansını da ciddi anlamda zora sokmuş olacak. Kazanan ise play-off iddiasını devam ettirip, düşme potası ile ilişkiyi iyice kesip rahat bir nefes alacak. Normal şartlarda Bursa evinde favori deriz ama formsuz bir dönemden geçiyorlar ve Büyükçekmece gibi dişli bir rakibe karşı zorlanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.94
intobet Oranı: 5.33Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Türk Telekom – Galatasaray Ekmas İddaa Tahmini 02.03.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 21. hafta mücadelesinde Türk Telekom Cumartesi günü saat 15:30’da Galatasaray …