Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Büyük Britanya – Almanya İddaa Tahmini 24.02.20

Büyük Britanya – Almanya İddaa Tahmini 24.02.20

FIBA EuroBasket 2021 elemeleri G grubu mücadelesinde Büyük Britanya Pazartesi saat 23:00’da Almanya ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin toplam sayı limitini 72.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Britanya atletizm seviyesi çok yüksek olan ve her geçen gün milli takımdaki yetenek seviyesini de yukarı çıkartan oyunculardan kurulu. İlk maçta Karadağ deplasmanında beklenenden az direnebilmiş olsalar da Olaseni, Soko, Hesson gibi isimlerle rakipleri zorladıkları anlar da izlemiştik. Şimdi kendi sahalarında oynayacaklar ve bu maçın ilk 3 yarışında ne kadar önemli olduğunu biliyorlar. Bu maçta Nelson ve Okereafor’un daha aktif bir rol oynayarak skora da katkı vermelerini bekliyorum.

Almanya zaten ev sahibi avantajı ile EuroBasket biletini kapmış durumda, elemelerde sadece formalite icabı yer alıyorlar. Ama buna rağmen koç Rodl ve ekibi ilk maçta konuk ettikleri güçlü rakipleri Fransa’yı 83-69 gibi net bir skorla yenmeyi başarmıştı. Şimdi deplasmandaki ilk maçlarına çıkacaklar ve takımdaki genç oyuncuların sayısının fazla oluşuyla işleri kolay olmayacaktır. Atletik Britanya’nın yüksek temposunu durdurmaları zor, ayak uydurmaya çalışacaklardır.

Britanya ilk maçı kaybetti ve grupta Fransa ve Almanya ile beraber ilk 3 yarışında kalmak istiyorlarsa evlerinde hata yapma lüksleri yok. Bunun bilinciyle agresif bir oyun sergileyip, kendi tarzlarını sahaya yansıtıp yüksek tempoda oynamaya çalışacaklarını düşünüyorum. Olaseni, Soko, Hesson üçlüsünün yanında Nelson ya da Okereafor’dan da katkı alarak 75 sayıları zorlayacaklarını, hatta geçmelerinin sürpriz olmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi (74.5) – 1.48
Bets10 Oranı: EvSahibi (72.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …