Güncel
Anasayfa / Büyük Britanya Milli Takımı / Büyük Britanya – Fransa İddaa Tahmini 14.07.19

Büyük Britanya – Fransa İddaa Tahmini 14.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 2.gün mücadelesinde Büyük Britanya Cumartesi saat 18:15’de Fransa ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 134.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Britanya ilk maçta ay-yıldızlılar karşısında zaman zaman atletizmi ile direnç göstermiş olsa da turnuvanın zayıf takımlarından biri olacağını kanıtladı. Sadece 56 sayıda kaldıkları maçı 13 sayı farkla kaybetmişlerdi. Queeley dışında çift haneli skorlara ulaşabilen oyuncuları da olmadı zaten.

Fransa da ilk maçta Karadağ karşısında beklentilerin aksine biraz daha fazla zorlandı ama son çeyrekte işi bitirip rakibini 71-61 yenmeyi başarmıştı. Yine sert savunma ve kontrollü oyun onlara galibiyeti getiren anahtarlar olmuştu. Fevrier 31 sayı ile harika bir başlangıç yaptı ve turnuvanın yıldızı olabileceğinin sinyallerini net olarak verdi.

Britanya Queeley dışında neredeyse hiç hücum silahı olmayan oldukça sınırlı bir takım. İlk maçta da millerimiz karşısında net olarak gördük bunu. Fransa da ay-yıldızlılar gibi sert savunma yapan disiplinli bir takım ve onların da Britanya’yı 60 sayılarda hatta altında tutmaları beni şaşırtmaz. Fevrier’in de tekrar 30 atamayacağını düşünürsek kendileri de 70 sayının altında kalırlar, bu denklem de zaten maçı alta götürür.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (134.5) / 1.79
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İspanya – Almanya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gün mücadelesinde İspanya Pazartesi saat 18:15’de Almanya ile karşılaşacak. İddaa henüz …