Güncel
Anasayfa / FIBA U20 Avrupa Şampiyonası / Letonya – İspanya İddaa Tahmini 14.07.19

Letonya – İspanya İddaa Tahmini 14.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 2.gün mücadelesinde Letonya Cumartesi saaat 18:15’de İspanya ile karşılaşacak. Bets10 Letonya lehine 28.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Letonya turnuvanın ilk gününde güçlü Almanya karşısında aslında ilk devre hiç de fena iş çıkarmamıştı ama ikinci yarıyla beraber Almanlar’ın vidaları sıkmalarıyla skor üretiminde çok zorlanmışlar ve sadece 66 üretebildikleri maçı da tam 26 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı.

İspanya ise ilk maçta kolay lokma olmayan Hırvatistan karşısında zaman zaman zorlansa da maç sonunda kalitesini göstermiş ve 12 sayı farkla kazanarak turnuvaya moral ve galibiyetle başlamıştı. Özellikle 4 isimden çift haneli skor katkısı alıp sorumluluğu paylaşmaları çok değerliydi iddialı İspanyollar adına.

Letonya çoğunluğu 2000 doğumlu oyuncularla geldi turnuvaya ve yetenek seviyesi olarak da zayıf ekipler arasında yer alıyor. İlk maçta olduğu gibi İspanya karşısında da kısmen direnç gösterebilecelerini ama boğaların maç sonunda handikapı aşarak çok rahat bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-28.5)  / 1.85
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Türkiye – Fransa İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gün mücadelesinde Türkiye Pazartesi saat 20:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa bu …