Anasayfa / Arjantin Ligi / CA San Lorenzo – Boca Juniors İddaa Tahmini 06.05.24

CA San Lorenzo – Boca Juniors İddaa Tahmini 06.05.24

Arjantin Ligi mücadelesinde San Lorenzo Pazartesi günü saat 02:00’da Boca Juniors ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişler.

San Lorenzo topladığı 20 galibiyetle kendisine 6. sırada yer buldu ve hedefledikleri ilk 4 yarışından sadece 1 adım uzaktalar, yani kalan 4 maçta bu farkı kapatabilecek durumdalar pek tabi. Diğer yandan evlerindeki performanslarına bakacak olursak işlerin yolunda gittiğini görebiliriz, son 4 maçlarını üst üste kazandılar. Ayrıca evlerindeki son 3 maçlarını kazanırken, rakiplere de çift haneli farklarla üstünlük kurmuşlardı. 

Boca ise 19 galibiyetle kendisine 9. sırada yer buldu. Son 3 maçlarından 2 tanesini kazandılar ve formda olduklarını söyleyebiliriz. Diğer taraftan konu deplasman karnelerine gelince işlerin yolunda gitmediğini görebiliriz. Evden uzaktaki son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler, son olarak denk rakiplerinden Regatas’a konuk oldular ve direnseler de 2 farkla yenilmekten kurtulamadılar. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu söylemek doğru olmayabilir. Ama diğer yandan San Lorenzo’nun daha formda olduğu gerçeğini de unutmamak lazım. Özellikle evlerinde başarılı sonuçlara imza atıyorlar son dönemde. İtalyan oyuncuları Marin, Perez, Cordoba, Dupuy gibi silahlarla bu maçta da evlerinde kazanmaları sürpriz olmaz. Ama ben yine de riski azaltmak için lehlerine açılan handikapı da yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.67
intobet Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.85
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …