Anasayfa / Arjantin Ligi / Obera TC – Comunicaciones İddaa Tahmni 06.05.24

Obera TC – Comunicaciones İddaa Tahmni 06.05.24

Arjantin Ligi mücadelesinde Obera TC Pazartesi günü saat 02:00’da Comunicaciones ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Obera son 4 maçtan 3 galibiyet çıkararak ne kadar formda olduğunu gösterdi. Bu sayede de 18 galibiyete ulaştı ve 10. sırada yer aldı ki aslında ilk 4 yarışından sadece 3 galibiyet uzakta olduklarının da altını çizelim. Ama tabi kalan 4 maçta bu farkı kapatmaları pek kolay değil. Evlerindeki performansları da gayet iyi durumda, son 5 maçtan 4 tanesini kazanırken sonuncusunda 1 Mayıs’da konuk ettikleri Olimpico’yu tam 11 sayı farkla geçtiklerini belirtelim. 

Comunicaciones ise ligin zayıf halkalarından birisi bu sezon. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ki toplamda da sadece 9 galibiyetleri oluğunu belirtelim. Bu da onların 20 takım arasında 19. sırada kalmalarına, yani düşme potasında yer almalarına neden oluyor. İyi haber düşme potasından kurtulabilmek için en yakın rakiplerinden sadece bir adım uzaktalar, kötü haber deplasman karneleri sıkıntılı, evden uzakta 5 maçtır kazanamıyorlar…

İki farklı seviyede, farklı hadefleri olan takımın karşılaşmasını izleyeceğiz. Ev sahibi ekip son 16 eleme maçlarına olabilecek en iyi sıradan girip saha avantajı kapmak isterken, misafir takım ise düşme hattından kurtulmaya çalışıyor. Zaten daha iyi bir kadrosu olan ve son maçlarda daha formda bir görüntü veren Obera’nın evinde taraftarı önünde hata yapmayacağını, formsuz ve zayıf rakibini handikapı geçerek yenebileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.60
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …