Anasayfa / Çağdaş Bodrum / Çağdaş Bodrum Spor – Onvo Büyükçekmece İddaa Tahmini 04.11.23

Çağdaş Bodrum Spor – Onvo Büyükçekmece İddaa Tahmini 04.11.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 6. hafta mücadelesinde Çağdaş Bodrum Spor Cumartesi günü saat 13:00’da Onvo Büyükçekmece ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.35 olarak açıklamışken Best10 ise oranı 1.49 olarak belirlemiş.

Bodrum ligin yeni takımlarından birisi ve tabiki ana hedefleri ligde kalabilmek. Sezona zor bir fikstürle başladılar ve aslında önemli takımlarla, hedef olmayan maçları oynayarak sezona ısınma şansı da yakalamış oldular. Evlerindeki 2 maçta Efes’e 12 sayı farkla kaybederken bu sezonun flaş ekiplerinden Daçka’yı ise 21 Ekim’de tam 16 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Özellikle Ahmet Düverioğlu transferiyle sınıf atladılar.

Büyükçekmece ise sezona kendinden beklendiği gibi bir giriş yaptı, 5 maçtan 2 tanesini kazandılar ve sergiledikleri pozitif basketbolla yine ligde kalma yolunda olumlu sinyaller verdiler. Ancak deplasmandaki 2 maçlarında Efes’e 11 sayı ve Daçka’ya 4 sayı farkla, artı geçen hafta evlerinde olmalarına rağmen Beşiktaş’a tam 16 sayı farkla kaybettiklerini belirtelim, yani bu maça pek de moralli gelmiyorlar açıkçası. Perez’in bu maçta dönmesi bekleniyor. Bruinsma’nın durumu ise maç saatinde belli olacak. 

İki takımın da ana hedefi ligde kalmak elbette. Fikstürleri benzer şekilde ilk haftalrada zordu, kendilerinden bir hatta gömlek üstün takımlarla mücadele ettiler. Şimdi iki takım da kendileri adına sezonun hedef maçlarından birine çıkıyorlar. Bu maçı kaybeden bana göre düşme hattında ciddi bir yara alacak. Özellikle Bodrum adına evinde mutlaka kazanılması gereken bir maç. Uzun rotasyonu sıkıntılı olan ve Perez ile Bruinsma’nın sakatlıkları nedeniyle ritmini kaybetmiş Büyükçekmece’nin Beşiktaş karşısında ne kadar zorlandığını gördük. Ancak dirençli yapılarını da düşünerek riske girmeden handikapsız Bodrum galibiyetini öneriyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Best10 Oranı: MS 1 – 1.49
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BTK Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Lietkabelis – Buducnost İddaa Tahmini 06.12.23

BKT EuroCup B grubu 10. hafta mücadelesinde Lietkabelis Çarşamba günü saat 20:00’da Buducnost ile karşılaşacak. …