Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 04.11.23

Günün İddaa Kuponu 04.11.23

NBA‘de Cumartesi sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Milwaukee Bucks – New York Knicks : MS 1 (-3.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.72 (intobet)

Bana göre iki takım arasında net bir siklet farkı var. Evet Bucks son maçlarda iyi durumda değil ama artık bir reaksiyon göstermeleri gerekiyor ve kendi sahalarında Knicks gibi formsuz, kötü basketbol oynayan bir takım karşısında Giannis ile Lillard gibi 2 süper yıldız liderliğinde artık sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum ki handikap da gayet uygun görünüyor. 

Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors : MS 2 (-4.5) – 1.48 (İddaa) & MS 2 (-4.5) – 1.71 (intobet)

Thunder tam kadro olsa bile iki ekip arasında net bir kalite ve tecrübe farkı vardı zaten ama bir de üstüne ligin en önemli skorerlerinden biri olan Gilgeous-Alexander’dan yoksun olacaklarını düşündüğümüzde alev almış durumda olan Curry ve arkadaşları karşısında evlerinde olsalar bile şanslarının olmayacağını düşünüyorum. Hatta oranı arttırmak isteyen dostlar daha yüksek handikaplara da yönelebilir, ben daha fazla risk almayacağım. 

Denver Nuggets – Dallas Mavericks : ÜST (225.5) – 1.48 (İddaa) & ÜST (225.5) – 1.67 (intobet)

Elbette Denver’da Murray oynamazsa ibre Dallas lehine dönebilir ama ben bu maç için taraf bahsinde uzak durmamız gerektiğini düşünüyorum çünkü özellikle Doncic çok formda ve deplasmanda da olsa ne yapacağını kestirmek güç. İki takımın da hücumda çok fazla silahı var, sadece Jokic ve Doncic’den ibaret değiller. Bu nedenle de yüksek tempoda geçmesini beklediğim maçta ana tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. İki takımın da 110 baremini geçebileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.22
intobet Oranı: 4.91Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Chicago Bulls – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Perşembe günü saat 04:00’da Charlotte Hornets ile karşılaşacak. Hem …