Anasayfa / Cangrejeros / Cangrejeros de Santurce – Criollas de Caguas İddaa Tahmini 27.06.24

Cangrejeros de Santurce – Criollas de Caguas İddaa Tahmini 27.06.24

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Cangrejeros de Santurce Perşembe günü saat 03:00’da Criollas de Caguas ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Cangrejeros son 3 maçtan ikisini kazanırken 17 galibiyete ulaştı ve bu sayede de ilk 4 yarışındaki iddiasını sürdürdü. Diğer yandan evlerindeki performanslarının gayet iyi durumda olduğunu biliyoruz. Son 3 iç saha maçlarını üst üste kazandılar, önce Mayaguez’i 14 sayı, sonra Arecibo’yı tam 29 sayı ve son olarak da Carolina’yı 16 sayı farkla çok rahat bir şekilde geçmişlerdi. 97 sayı attıkları o son maçta De Leon 30 sayı, 7 asist ile yıldızlaşırken, Sullinger 22 sayı, 15 ribaund ve Barton 16 sayı, 6 ribaund, 11 asist ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Caguas ise son 3 maçtan ikisini kaybetti ve bir düşüş içinde olduklarını söyleyebiliriz. Buna rağmen 17 galibiyetle onlar da ilk 4 yarışında önemli bir yer edinmiş durumdalar. Konu deplasman karnelerine gelince ise orada da işlerinde yolunda gitmediği bir gerçek. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiklerini gördük, son olarak Guaynabo’ya konuk olmuşlar ve savunmada sınıfta kalarak 9 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım son olarak 4 Haziran’da Caguas’ın sahasında karşılaşmışlar, Cangrejeros deplasmanda olmasına rağmen dominant bir hücum performansı sergileyerek denk rakibini 89-104 gibi net bir skorla yenmeyi bilmişti. Son dönemde sergiledikleri performanslara baktığımızda da onların daha formda olduğunu söyleyebiliriz. Bu kez evlerinde olmanın da avantajını da iyi kullanacaklarını, bir kez daha kazanırken handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.65
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.90
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …