Anasayfa / Gigantes de Carolina / Gigantes de Carolina – Vaqueros de Bayamon İddaa Tahmini 27.06.24

Gigantes de Carolina – Vaqueros de Bayamon İddaa Tahmini 27.06.24

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Gigantes de Carolina Perşembe günü saat 03:00’da Vaqueros de Bayamon ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Carolina son 4 maçtan 3 tanesini kazanırken bu sayede de 18 galibiyete ulaştı ve kendisine grupta ilk 4 sırada sağlam bir yer edindi diyebiliriz. Ama tabi alttan gelen Manati halen onları zorlayabilir dikkatli olmazlarsa. Diğer yandan evlerindeki performanslarının da çok iyi olduğunu hatırlatalım son 5 maçlarının tamamını kazandılar burada taraftarlarının önünde. Son olarak 18 Haziran’da konuk ettikleri Mayaguez’i tam 16 sayı farkla rahat geçmişlerdi.

Bayamon ise bu sezonun zayıf halkalarından birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 9 galibiyette kaldılar, 30 maçın ardından bu grupta son sıradan kurtulamadılar. Kazanma oranlarının sadece yüzde 30 olduğunu belirtelim.  Son 3 deplasman maçlarına baktığımızda ise Caguas’dan 17 sayı, Quebradillas’dan 5 sayı ve Ponce’den 6 sayı fark yemişlerdi. 23 Haziran’daki son sınavlarında ise evlerinde olmalarına rağmen Aguada’ya 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. 

Gerek puan tablosu gerekse son maçlarda sergiledikleri performanslar bize iki takım arasındaki siklet farkını gösteriyor zaten. Bayamon’un adeta maç kazanmayı unuttuğunu biliyoruz. Carolina’nın da kendi sahasında böyle zayıf bir rakibi yakalamışken sürprize izin vermeyeceğini, ilk yarıdan vitesi arttırıp üstünlüğü kurarak kazanacağını ve ilk 4 yarışındak iddiasını da sürdüreceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: İY 1 (-4.5) – 1.67
intobet Oranı: İY 1 (-4.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …