Anasayfa / Bay Hawks / Canterbury – BAY Hawks İddaa Tahmini 01.06.24

Canterbury – BAY Hawks İddaa Tahmini 01.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Canterbury Rams Cumartesi günü saat 07:00’da Bay Hawks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 13.5 handikap belirlemişler. 

Rams ligin formda ve iddialı takımlarından birisi. Nitekim son 5 maçlarını da kayıpsız geçtiler, bu sayede de 11. maçlarında 9. galibiyetlerini aldılar ve zirvedeki Auckland’ı yakın takiplerini sürdürdüler. Ayrıca bu sezon şuana kadar evlerinde oynadıkları 5 maçtan 4 tanesini kazandıklarını, 3 maçlık bir seri içinde olduklarını da belirtelim. Son olarak Whai’yi konuk etmişler ve tam 20 sayı fark atmışlardı. 

Hawks ise ligin orta şekerli takımlarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve iyi bir dönemde değiller. Şuana kadar toplayabildikleri 5 galibiyetle kendilerine 6. sırada yer buldular, hedefledikleri gibi play-off potasına girmiş durumdalar. Ancak deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu da belirtelim, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler evden uzakta… Ngatai, Moore, Roberts üçlüsü takımın en güvendiği isimler.

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu bize zaten puan tablosu da söylüyor. Ayrıca son dönemde sergiledikleri performanslara bakınca Rams’ın özellikle sahasında ne kadar etkili olduğunu biliyoruz. Bu maçta da kendi sikletlerinde olmayan rakipleri karşısında sorun yaşamayacaklarını, Buffen, Walker, Olbrich gibi silahların liderliğinde son dönemde diğer rakiplere uyguladıkları tarifeyi Hawks’a da uygulayacaklarını, yani çift haneli farklarla kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.70
intobet Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.95
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …