Anasayfa / İddaa Tahminleri / San German – Leones de Ponce İddaa Tahmini 01.06.24

San German – Leones de Ponce İddaa Tahmini 01.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde San German Cumartesi günü saat 03:00’da Leones de Ponce ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

San German son 4 maçından 3 tanesini kazandı, ligin formda takımlarından birisi. Ancak bu sekans onları 10 galibiyete taşıyabildi, halen yüzde 40’lık galibiyet oranıyla ilk 4 yani play-off yarışının hemen 1 adım dışındalar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük, önce Bayamon’u 22 sayı sonra da Mayaguez’i ise 13 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. 

Ponce ise son 3 maçtan ikisini kaybetti ve 8 galibiyette kaldı. Ama onların da galibiyet yüzdesi 40 olduğu için 4. sıra için iddiaları devam ediyor rakipleri gibi. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarını üst üste kaybettiklerini gördük. Önce Bayamon’a 12 sayı sonra da Aguada’ya 5 sayı farkla kaybetmişlerdi. O son mçata Bacon 24 sayı, 6 ribaund, De Jesus 16 sayı, 4 ribaund, 4 asist ve Bell 15 sayı, 9 ribaund, 7 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

İki takım arasında ciddi bir siklet farkı yok diyebiliriz. Ancak son dönemde sergiledikleri form grafiğine bakınca ev sahibi German’ın daha iyi durumda olduğunu da söyleyebiliriz. Özellikle evlerinde iyi performanslar sergiliyorlar ki bu maçta da play-off yarışındaki direkt rakiplerden biriyle karşılaşacakları için ekstra motive olacaklarını tahmin ediyorum. Beklentim Johnson, Mason, Gordon gibi silahların liderliğinde düşük farkla da olsa kazanmaları olacak. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.62
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …