Anasayfa / Cantu / Cantu – Trento İddaa Tahmini 20.10.19

Cantu – Trento İddaa Tahmini 20.10.19

İtalya Lega Basket Serie A 5.hafta mücadelesinde Cantu Pazar saat 19:30’da Trento ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 157.5 olarak belirlemişler.

Cantu ligin vasat takımlarından biri. Özellikle hücum anlamında geçen sezonun aksine kısır bir takım olduklarını söyleyebiliriz. Son 2 maçlarında önce içerde Reggio Emilia karşısında sadece 75 sayıda kaldılar sonra da deplasmanda Venezia karşısında sadece 46 sayıda kalarak tamamen dağıldılar diyebiliriz. Young, Haynes, Clark üçlüsü iyi niyetli bir şekilde bireysel performansları ile takımı ayakta tutmaya çalışsalar da yeterli olamıyorlar.

Trento ise lige iyi başlayıp sonrasında düşüşe geçen ekiplerden biri. Son 2 maçlarında hücumda sorun yaşamalarının da etkisiyle üst üste kayıplar yaşadılar. Önce evlerinde sadece 73 sayı ürettikleri maçta Sassari’ye sonra da deplasmanda sadece 66 sayı bulabildikleri maçta Brescia’ya yenildiler. Aslında ellerinde King, Kelly, Craft, Gentile gibi etkili isimler var ama takım organizasyonlarını yapamıyorlar henüz hücumda.

Her iki takım da son maçlarda hücum performansı anlamında sıkıntı yaşadı. Bunun yanında savunmaları aslında iyi durumda. Bu maçta da birbirlerini daha çok savunma ile test etmelerini ve tempoyu düşük tutup kontrollü bir oyun ortaya koymalarını bekliyorum. Trento bir noktada potansiyelli isimlerini devreye sokabilir ama Cantu ev sahibi avantajı ile savunmayı sertleştirip tempoyu kontrol altına alacaktır. Bu nedenle tercihimi düşük skordan yana kullanacağım.

İddaa Oranı: ALT (157.5) – 1.40
Avrupa Bahis Oranı: ALT (157.5) – 1.45
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …