Anasayfa / İddaa Tahminleri / Reggio Emilia – Pistoia İddaa Tahmini 20.10.19

Reggio Emilia – Pistoia İddaa Tahmini 20.10.19

İtalya LegaBasket SerieA 5.hafta mücadelesinde Reggio Emilia Pazar saat 20:00’da Pistoia ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 9.5 olarak açıklamış.

Reggio Emilia ligin formda ekiplerinden biri. Sezona üst üste iki mağlubiyetle başlamış olsalar da sonrasında toparlandılar ve ikide iki yaparak bu sezon kolay lokma olmayacaklarını gösterdiler. Önce deplasmanda Cantu’yu 17 sayı farkla sonra da evlerinde Cremona’yı tam 14 sayı farkla rahat yendiler. Johson-Odum, Upshaw ve Owens takımın formda isimleri.

Pistoia ise bu sezonun düşme adaylarından biri olacağını ilk maçlar sonunda net olarak gösterdi. 4 maçlarını da kaybettiler ve bu süreçte hiç olumlu ışıklar vermediler. Son 2 maçta ligin yeni takımlarından Treviso’ya deplasmanda 15 ve evlerinde bir diğer yeni takım Roma’ya 14 sayı farkla yenilerek ik hedef maçlarını da kaybetmiş oldular aslında. Brandt, Johnson, Petteway bireysel anlamda ellerinden geleni yapıyor olsalar da yeterli olmuyor.

Reggio Emilia geçen sezonun aksine bu sezona iyi bir giriş yaptı ve düşme hattından uzak kalmak için ne kadar kararlı olduklarını gösterdiler şuana kadar. Evlerinde iyi basketbol oynuyorlar ve Pistoia gibi kendilerinden bir kademe alt ya da kendileri ile aynı seviyedeki takımlara üstünlük kurdular şuana kadar. Formsuz ve zayıf Pistoia karşısında da hata yapmayacaklarını ve çift haneli farklarla net bir galibiyet daha alacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.72
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …