Anasayfa / Caribbean Storm Islands / Caribbean Storm Islands – Toros del Valle İddaa Tahmini 25.06.24

Caribbean Storm Islands – Toros del Valle İddaa Tahmini 25.06.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Caribbean Storm Islands Salı günü saat 01:05’de Toros del Valle ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Storm Islands son 5 maçtan 4 tanesini kazanarak ne kadar formda olduğunu gösterdi. Bu sayede de 18 galibiyete ulaştılar ve liderlik yarışında Del Norte ile kapışmayı sürdürüyorlar. Diğer yandan evlerindeki performanslarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Sırasıyla 173 sayı, 194 sayı ve 219 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Toros ise son 3 maçını üst üste kazandı, formda takımlardan birisi ligde. Ama halen 10 galibiyetle ilk 4 yarışının çok uzağındalar, en yakın rakipleriyle aralarında 6 galibiyetlik bir fark oluşmuş durumda. Ayrıca deplasman karneleri de sıkıntılı, 5 maçtır kaybediyorlar. Bunun yanında son 3 deplasman maçlarından ikisinde ortak nokta yüksek tempo ve bol skordu, sırasıyla 185 sayı ve 183 sayı üretilmişti. 

Elbette iki takım arasında bir siklet farkı var, Storm Islands ligin favorilerinden birisi bu sezon ve evinde kazanmaya yakın olan taraf. Ancak Toros’un da son dönemde formda olması taraf ya da handikap bahislerini bence riskli hale getiriyor. Bu nedenle kafaları fazla karıştırmadan iki takımın da son dönemde sergiledikleri hücum odaklı, yüksek tempo basketbolunu dikkate alarak toplam baremden üst seçeneğine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (170.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …