Anasayfa / Brillantes / Brillantes – Llaneros İddaa Tahmini 25.06.24

Brillantes – Llaneros İddaa Tahmini 25.06.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Brillantes Salı günü saat 02:00’da Llaneros ile karşılaşacak. Rexbet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Brillantes her ne kadar son 2 maçını üst üste kaybetmiş olsa da topladığı 9 galibiyetle halen ilk 4 yarışının önemli adaylarından birisi konumunda. Nitekim evlerindeki performanslarına baktığımızda ise üst üste 4 galibiyetin ardından Spartans’a kaybederek seriyi koruyamadıklarını görmüştük, ama bunun bir iş kazası olduğunu da söyleyebiliriz rahatlıkla. Holloway, Summers, Owens takımın öne çıkan silahları konumundalar.

Llaneros ise son 3 maçtan ikisini kazanıp bir çıkış yakalamış olsa da toplamda 18 maçtan sadece 5 galibiyet alabilmiş, grubun vasat takımlarından birisi. Deplasman karneleri de tahmin edeceğiniz üzere sıkıntılı. Son 5 maçlarının tamamını kaybettiler evden uzakta. Son olarak 22 Haziran’da konuk oldukları Pioneros’a karşı hiç varlık gösterememişler ve 97-68 gibi can yakıcı bir skorla adeta hezimete uğramışlardı. 

İki takım son olarak 12 Haziran’da karşılaşmışlar ve Brillantes deplasmanda olmasına rağmen rakibini 3 sayı farkla yenmeyi başarmıştı. Llaneros’un deplasmanda zorlanan bir takım olması ve Brillantes’in de son dönemde evinde ekstra iyi sonuçlar alıyor olması onları bu maçta net olarak favori yapıyor. Deplasmanda yendikleri rakiplerini şimdi taraftar desteği ile beraber bir kez daha yenerken handikapı da geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …