Anasayfa / Cocodrilos / Cocodrilos – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 25.06.24

Cocodrilos – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 25.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Cocodrilos Salı günü saat 02:00’da Heroes de Falcon ile karşılaşacak. Betroad misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Cocodrilos son 5 maçını üst üste kazandı ve toplamda da 16 galibiyete ulaştı. Sadece bu grubun değil, tüm ligin zirvesinde yer alan ekiplerden birisi. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarını üst üste kazanırken ikisinde rakiplere çift haneli farklarla üstünlük kurarken birini de 8 sayı farkla kazanmışlardı. 22 Haziran’da son olarak Diablos’u konuk etmişler ve tam 31 sayı farkla ezip geçmişlerdi!

Falcon ise son 3 maçını üst üste kaybetti ve bu nedenle de 10 galibiyette kaldı. Buna rağmen kendilerine 5. sırada yer buldular ve ilk 4 yarışından sadece 1 adım uzaktalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise 3 maçtır galibiyete hasret olduklarını biliyoruz. Son maçta Guaira karşısında beklenenden iyi direnmişler ama sonunu getirmeyi beceremedikleri için 79-77’lik skorla kaybetmişlerdi. 

İki takım son olarak 6 Haziran’da yine bu sahada karşılaşmışlar ve ev sahibi Cocodrilos kalite farkını net olarak parkeye koyarak rakibini oyunun iki alanında da domine edip 82-65’lik skorla hezimete uğratmıştı. Bu maçta da evlerinde sürprize izin vermeyeceklerini, son dönemde sergiledikleri performansı sürdürerek Falcon’u da buradan eli boş göndereceklerini düşünüyorum. Handikap iki takım arasındaki kalite farkını yansıtmıyor. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …