Anasayfa / Guaiqueries / Marinos – Guaiqueries İddaa Tahmini 25.06.24

Marinos – Guaiqueries İddaa Tahmini 25.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Marinos Salı günü saat 02:00’da Guaiqueries ile karşılaşacak. Hovarda toplam sayı limitini 150.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Marinos son 3 maçtan iki galibiyet çıkardı ve bu sayede de 13 galibiyete ulaşarak kendisine 2. sırada yer buldu. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçta sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın düşük tempo ve kısır mücadeleler olduğunu görebiliriz. Son olarak 21 Haziran konuk ettikleri Centauros karşısında sert savunma karşısında çaresiz kalmışlar ve 63-70 ile kaybetmişlerdi. 

Guaiqueries ise son 4 maçını kazanmış, istim üstünde olduğunu göstermişti. Bu sayede de 11 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 4. sırada yer buldular. Son 4 deplasman maçlarına baktığımızda ise 3 tanesinde sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın düşük tempo ve kısır hücum performansları olduğunu görebiliriz. O maçlarda sırasıyla 155 sayı, 146 sayı ve 154 sayı üretildiğini görmüştük. 

Bu sezon iki kere karşılaştılar ve normal sürelere baktığımızda ilk maçta 144 sayı ve ikinci maçta ise 138 sayı çıktığını görmüştük. Son haftalarda sergiledikleri performanslara bakınca da bu maçlardan farklı bir senaryo beklemeyeceğim açıkçası. İki takımın da 75 bareminin altında kalması beni şaşırtmaz. Savunmaların ön planda olmasını ve çekişmeli geçmesini beklediğim maç için tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: ALT (150.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Dominik Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Caneros – Titanes Del Licey İddaa Tahmini 25.07.24

Dominik Cumhuriyeti Ligi mücadelesinde Caneros Perşembe günü saat 03:00’da Titanes del Licey ile karşılaşacak. intobet …