Anasayfa / İddaa Tahminleri / Trotamundos – Toros de Aragua İddaa Tahmini 25.06.24

Trotamundos – Toros de Aragua İddaa Tahmini 25.06.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Trotamundos Salı günü saat 02:00’da Toros de Aragua ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Trotamundos grubun iddialı ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de 13 galibiyete ulaşarak kendilerine 2. sırada yer buldular. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise üst üste 4 maçlarını kazandıktan sonra Frontinos’a 8 sayı farkla kaybetmişlerdi. Ama bunun bir iş kazası olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Nitekim sonrasında deplasmanda olmalarına rağmen Broncos’u 3 sayı farkla geçmişlerdi.

Toros ise sadece bu grubun değil, tüm ligin en zayıf halkalarından birisi bu sezon. Çıktıkları 17 maçtan sadece ama sadece 2 galibiyet alabildiler! Deplasman karneleri de çok kötü tahmin edeceğiniz üzere. Son 5 maçlarını üst üste kaybederken, son sınavlarında konuk oldukları Gladiadores’e beklenenden iyi direnmişler fakat sonunu getiremedikleri için 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım son olarak 14 Mayıs’da yine bu sahada karşılaşmışlar ve ev sahibi Trotamundos kalite farkını net olarak parkeye koyarak rakibini 17 sayı farkla ezip geçmişti. Son dönemde iki takımın sergiledikleri performanslara bakınca Trotamundos’un halen net olarak favori olduğunu görebiliriz. Evlerinde bir kez daha hata yapmayacaklarını ve handikapı da geçerek net bir galibiyete imza atacaklarını tahnmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …