Anasayfa / Centauros / Centauros – Guaiqueries İddaa Tahmini 07.06.24

Centauros – Guaiqueries İddaa Tahmini 07.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Centauros Cuma günü saat 02:00’da Guaiqueries ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.79 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Centauros son 2 maçını üst üste kaybederken 4 galibiyette kaldı ve işlerinm yolunda gitmediğini söyleyebiliriz. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarını üst üste kaybederken bu maçlarda dirençlerinin aslında yüksek olduğunu da belirtmemiz lazım, sırasıyla Zulia’ya 1 sayı, Marinos’a 4 sayı ve Panteras’a ise uzatma sonunda 2 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. İki Amerikalı oyuncuları Thornton ve Cunningham takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Guaiqueries de formsuz diyebiliriz, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler… Buna rağmen topladıkları 6 galibiyetle işlerin yolunda gittiğini söyleyebiliriz, play-off potasından sadece averajla uzaktalar. Ancak deplasman karneleri sıkıntılı, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ki bu maçların ikisinde direnemediklerini, rakiplerin onlara çift haneli farklarla üstünlük kurduklarını da belirtelim. 

Ligin alt sıralarında yer alan ama aynı zamanda play-off potasına girmek için savaşan iki denk takımın maçını izleyeceğiz. Aralarında pek bir fark yok ama Centauros’un ev sahibi avantajın iyi kullanan bir takım olduğunu biliyoruz ki son dönemde kaybettikleri maçlarda bile iyi direnç göstermişlerdi. Bu maçta denk bir rakip bulmuşken iki Amerikalı oyuncuları Thornton ve Cunningham liderliğinde kazanabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.79
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa …