Anasayfa / İddaa Tahminleri / Llaneros – Pioneros İddaa Tahmini 07.06.24

Llaneros – Pioneros İddaa Tahmini 07.06.24

Venezüela Ligi birinci grup maçında Llaneros Cuma günü saat 02:00’da Pioneros ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Llaneros ligin vasat ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 3 galibiyette kaldılar. Ligin alt sıralarında yer alıyorlar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçta sonuçlardan bağımsız olarak savunmada sorun yaşadıklarını gördük, sırasıyla 90 sayı ve 78 sayı görmüşlerdi potalarında. 5 Haziran’daki son maçta ise konuk oldukları Tratamundos’a yine savunmada zorlanarak 89-78 ile farklı kaybetmişlerdi.

Pioneros ise son 3 maçından ikisini kazandı ve formda olduklarını söyleyebiliriz ki bu sayede de 8 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 3. sırada yer buldular. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarından ikisinde ortak noktanın tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz. O maçlarda sırasıyla 166 sayı ve 187 sayı üretilmişti. 5 Haziran’daki son maçlarında ise konuk ettikleri Brillantes’i 83-76 ile geçmeyi bilmişlerdi. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu bize puan tablosu da söylüyor aslında. Ama Pioneros’un deplasmanda olması taraf bahsi açısından ben işi zora sokuyor. Diğer yandan iki takımın da son dönemde oynadıkları maçlara baktığımızda çoğunda yüksek tempo gördük ve özellikle savunmada yumuşak kaldıklarına da şahit olduk. Bu maçta da tempo ve skor üretimi konusunda birbirlerine cömert davranacklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: ÜST (157.5) – 1.68
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Trefl Sopot – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 16.05.24

Polonya Ligi final serisi 7. ve son maçında Trefl Sopot Pazar günü saat 21:00’da Wilki …