Anasayfa / Centrum Tigers / Centrum Tigers – Kongsberg Miners İddaa Tahmini 01.03.23

Centrum Tigers – Kongsberg Miners İddaa Tahmini 01.03.23

Norveç Ligi mücadelesinde Centrum Tigers Çarşamba günü saat 21:00’da Kongsberg Miners ile karşılaşacak. Best10 ev sahibi lehine 10.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Centrum ligin orta şekerli takımlarından birisi. 26 maçtan 11 tanesini kazanabildiler ve kendilerine 7. sırada yer bulabildiler. Onlar hakkında en ilginç olan nokta ise deplasman karnelerinin evlerindeki performanslarından daha iyi durumda olması! Evlerindeki son 5 maçlarının tamamını kaybetmiş durumdalar… Son olarak konuk ettikleri güçlü rakipleri Fyllingen’e tam 19 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı.

Miners ise ligin zirvesinde yer alıyor. 27 maçtan 23 tanesini kazandılar ve Gimle’nin bir adım önünde tek başlarına liderlik koltuğunda oturuyorlar. Ayrıca son 3 maçlarını üst üste kazandıklarını ve formda olduklarını da belirtelim. Son 3 deplasman maçlarının tamamını da kazanırken ikisinde rakiplerini çift hanli farklarla, 22 ve 19 sayı farkla çok rahat geçtiklerini görebiliriz. Milli aradan önceki son maçta ise konuk ettikleri zayıf rakipleri Nidaros’u tam 43sayı farkla sahadan silmişlerdi!

Misafir takım ligin iddialı şampiyonluk adaylarından birisi ve nitekim tek başlarına liderlik koltuğunda oturuyorlar. Bununla beraber rakipleri Centrum ise play-off yarışında olan bir takım fakat ilginç bir şekilde iç saha performansları çok kötü, 5 maçtır burada taraftarlarının önünde kazanamıyorlar. Rakibinin ilk yarıda, evindeki maçta 15 sayı farkla rahat bir şekilde yenmiş olan Miners’ın burada deplasmanda da hata yapmayacağını, yine rahat bir galibiyet alarak yakın takipte olan Gimle’nin kendisine yetişmesine engel olacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …