Anasayfa / Estonya-Letonya Ligi / Viimsi – Prometey İddaa Tahmini 01.03.23

Viimsi – Prometey İddaa Tahmini 01.03.23

Estonya-Letonya Ligi mücadelesinde Viimsi Çarşamba günü saat 20:30’da Prometey ile karşılaşacak. intobet ev sahibi lehine 20.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Viimsi ligin orta şekerli play-off ekiplerinden birisi. Şuana kadar çıktıkları 26 maçtan 15 tanesini kazanabildiler ve ana hedefleri kalan 4 maçta yerlerini korumak olacak. Alttan gelip onları rahatsız edebilecek sadece bir takım var zaten, dolayısıyla da kafaları nispeten rahat. Milli aradan önce çıktıkları son 2 maçta ise Tal Tech’e deplasmanda 14 sayı farkla yenildikten sonra konuk ettikleri kendilerini play-off potasının dışına itme ihtimali az da olsa varolan tek takım, Parnu’yu da 10 sayı farkla geçmişlerdi.

Ülkelerinde devam eden işgal nedeniyle maçlarını Letonya’da oynayan Ukrayna temsilcisi Prometey ise 26 maçta sadece bir kere yenilmiş bir takım ve normal sezonu liderlik koltuğunda bitirmeyi garantilediler zaten. Milli aradan önce çıktıkları son 2 deplasman maçlarında ise önce ikinci sıradan kendilerini takip eden Riga’yı tam 19 sayı farkla sonra da Tartu’yu 18 sayı farkla zorlanmadan geçmeyi bilmişlerdi. 

İki takım arasında çok net bir seviye ve kalite farkı var. Prometey ilk yarıdaki maçta konuk ettiği rakibini tam 25 sayı farkla sahadan silmişti adeta! Açıkçası bu maçta da deplasmanda olmalarının pek bir şey değiştirmeyeceğini, yine 20 ve üstü farkarlar bir net galibiyet daha hanelerine yazdıracaklarını düşünüyorum. EuroCup’da bile zirve takipçilerinden biri konumundaki Prometey’in zayıf rakibi karşısında sürprize izin vereceğini tahmin etmiyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (-20.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …