Anasayfa / Estonya-Letonya Ligi / Latvijas – VEF Riga İddaa Tahmini 01.03.23

Latvijas – VEF Riga İddaa Tahmini 01.03.23

Estonya-Letonya Ligi mücadelesinde Latvijas Çarşamba günü saat 20:30’da VEF Riga ile karşılaşacak. intobet ev sahibi lehine 15.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz.

Latvijas ligin vasat takımlarından birisi. Şuana kadar 25 maçtan sadece 9 galibiyet toplayabildiler ve kalan 5 maçlarının tamamını kazansalar bile play-off şasnları bulunmuyor. Dolayısıyla da son haftalarda zaten düşük bir performans sergilşyorlar, son 5 maçlarından 4 tanesini de kaybettiler bu paralelde. Milli aradan önceki son maçta güçlü rakiplerden Kalev’e konuk olmuşlar ve 9 sayı farkla yenilmişlerdi. 68 sayıda kaldıkları o maçta Kampuss 11 sayı, Skuja 10 sayı, 4 ribaund, 5 asist ve Viksne 10 sayı, 4 ribaund ile direnebilen yegane isimlerdi.

Riga ise favorilerden birisi konumunda bu sezon. 24 maçtan 19 tanesini kazandılar ve liderlik şansları bulunmasa da ikinci sıra için aynı galibiyet sayısına sahip oldukları Kalev ile kapışmalarını sürdürüyorlar. Son 2 maçlarında ise üst üste kötü sonuçlar aldıklarını gördük. Önce play-off ekiplerinden Viimsi’ye içerde sürpriz bir şekilde 7 sayı farkla kaybederken sonra da yine evlerinde güçlü rakipleri, lider Prometey’e 19 sayı farkla kaybetmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. 

Her ne kadar iki takım da son dönemde formsuz olsalar da bu durum Riga’nın daha iyi ve kaliteli bir kadroya sahip olduğunu değiştirmez. İkinci sıra yarışında Kalev ile başabaş bir mücadele veriyorlar ve geri adım atma niyetinde değiller. Üst üste iki maçlarını kaybettikten sonra burada deplasmanda da olsalar karşılarında dişlerine göre bir rakip varken sürprize izin vermeyeceklerini, daha önce evlerinde olduğu gibi bir kez daha çift haneli farklarla kazanarak aradıkları reaksiyonu bulacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (-15.5) – 1.76
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …