Anasayfa / Brezilya NBB Ligi / Cerrado – Sao Jose İddaa Tahmini 06.03.23

Cerrado – Sao Jose İddaa Tahmini 06.03.23

Brezilya Ligi mücadelesinde Cerrado Salı günü saat 02:00’da Sao Jose ile karşılaşacak. intobet misafir takımın galibiyeti için oranı 1.61 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Cerrado ligin zayıf halkalarından birisi. 24 maçlarından sadece 4 tanesini kazanabildiler ve son sırada yer aldılar. Evlerindeki son 3 maçlarını da üst üste kaybettiler. 3 Şubat’daki son iç saha maçlarında ise Corinthians’a direnseler de uzatma sonunda 8 sayı farkla yenilmişlerdi. 3 gün önceki son sınavlarında ise deplasmanda Brasilia karşısında hiç varlık gösterememişler ve tam 21 sayı farkla yenilmekten kurtulamamuşlardı. 

Sao Jose 26 maçın ardından hanesine 12 galibiyet yazdırdı ve ligin orta şekerli takımlarından birisi, kendilerine 9. sırada yer buldular. Deplasman karneleri ise aslında istikarlı değil, üst üste 2 maçlarını kaybettikten sonra 2 gün önceki son deplasman maçlarında Brasilia’yı 6 sayı farkla geçerek kötü gidişe dur demişlerdi. 100 sayı atarak kazandıkları o maçta Arjantinli oyuncu Figueredo 27 sayı, 10 asist ile yıldızlaşırken, Carbonari 23 sayı, 5 ribaund, Pecos 18 sayı, 7 ribaund ve Conceicao 16 saıy, 6 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

İki takım arasında bir kalite ve seviye farkı olduğunu zaten 2 Aralık’taki ilk karşılaşmalarında da görmüştük, Sao Jose ev sahibi olduğu o maçta 88-79 ile kazanmıştı. Şimdi deplasmanda olacaklar ama yine de favori olduklarını düşünüyorum. Kendilerinden alt siklet bir rakip karşısında evden uzakta da olsalar Carbonari, Pecos, Conceicao liderliğinde kalitelerini ortaya koyacaklarını, hata yapmayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 – 1.61
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Memphis Grizzlies Cumartesi günü saat 03:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem …