Anasayfa / Bauru / Rio Claro – Bauru İddaa Tahmini 06.03.23

Rio Claro – Bauru İddaa Tahmini 06.03.23

Brezilya Ligi mücadelesinde Rio Claro Salı günü saat 02:00’da Bauru ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Claro ligin zayıf halkalarından birisi. Şuana kadar 5 galibiyet elde edebildiler ve kendilerine 16. sırada yer buldular, son 2 sırayı paylaşıyorlar Cerrado ile beraber. Evlerindeki son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler. Önce Corinthinas’a 20 sayı farkla sonra da Pineheiros’a 17 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar, daha doğrusu hezimete uğradılar diyebiliriz yedikleri ciddi farklar nedeniyle. O son maçta Dawkins 20 sayı ve Lupa 14 sayı, 9 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

Bauru ise ligin orta şekerli takımlarından birisi. Şuana kadar 13 galibiyet çıkardılar ve kendilerine 8. sırada yer buldullar. Son dönemde üst üste 3 maçlarını kaybetmemiş olsalardı onları ilk 4 yarışında bile görebilirdik. Ama halen şansları var, yeter ki bir reaksiyon göstersinler geç olmadan. Son deplasman maçlarında namağlup lider Franca karşısında aslında fena iş çıkarmamışlardı ama 8 sayı farkla yenilmişlerdi. O maçta Machuca 27 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Bauru ligin orta şekerli takımlarından birisi ve halen ilk 4 şansları var. Ama son dönemde formsuzlar, bir reaksiyona ihtiyaçları var. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen o reaksiyonu gösterebilecek, tam da dişlerine göre bir rakip olacak karşılarında. Claro ligin zayıf halkalarından birisi ve evlerindeki son 2 maçlarını da önce 20 sonra da 17 sayı farkla kaybetmişlerdi. Bu maçta direnebileceklerini ve handikapta kalabileceklerini düşünmüyorum.

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.61
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …