Güncel
Anasayfa / Charlotte Hornets / Charlotte Hornets – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 28.03.24

Charlotte Hornets – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 28.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Charlotte Hornets Perşembe günü saat 02:00’da Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 209.5 olarak açıklamışlar. 

Hornets son dönemin formsuz takımlarından birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 17 galibiyette kaldılar. Zaten uzun süre önce play-in yarışında havlu atmışlardı, sezon bitse de gitsek modunda formalite maçları oynamaya devam ediyorlar. 5 maçlık mağlubiyet sekanslarındaki 4 maçta ise bir diğer ortak nokta düşük tempo, kısır hücum performansları oldu. O maçlarda sırasıyla 203, 207, 204 ve 207 sayı üretilmişti. Ball, Seth Curry, M. Williams’dan yine faydalanamayacaklar. 

Cavs da son dönemde istediği sonuçları alamadı. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 44 galibiyette kaldılar, 2. sıra yarışında Bucks’ın gerisine düşmüş oldular ki 3. sıradaki yerleri de tehlikede. Alttan gelen Knicks galibiyet farkını bire düşürmüş durumda. Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçlarını üst üste kaybettiklerini ve o maçlarda özellikle üretimde sorun yaşadıklarını biliyoruz, iki maçta da tesadüf sadece 205’er sayı üretilmişti. Bu maçta Strus’un dönme ihtimali var ama Wade ve Mitchell’dan yine faydalanamayacaklar.

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Cavs konferansın iddialı ilk 4 adaylarından biri konumundayken, Hornets ise herhangi bir iddiası bulunmayan alt sıra takımlarından birisi hal böyle olunca da ne yapacaklarını kestirmek güç. Cavs da son haftalarda formsuz olduğu için taraf ya da handikap bahislerine bulaşmayacağım. İki takımın da son dönemde sergilediği düşük skorlara dikkat çekerek tercihimi alt seçeneğinden yana kullanacağım. Ev sahibinin 100, misafir takımın da 110 baremini geçmesini beklemiyorum. 

İddaa Oranı: ALT (209.5) – 1.47
Betroad Oranı: ALT (209.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …