Anasayfa / FIBA Europe Cup / Günün İddaa Kuponu 27.03.24

Günün İddaa Kuponu 27.03.24

Çarşamba programında FIBA Europe Cup ve Turkish Airlines Euroleague sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Bilbao – Niners Chemnitz : MS 1 (-2.5) – 1.51 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.65 (intobet)

Bilbao son dönemde her iki kulvarda da iç saha maçlarında istim üstünde olan bir ekip. Killeya-Jones, Hornsby, Kullamae, Smith, Hlinason gibi silahlarla bu serideki kritik maçta, evlerinde hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Sonuçta iki maçta en çok sayı atan takım kazanacağı için deplasmana olabildiğince fazla sayı farkıyla gitmeye çalışacaklardır. Son dönemde formda olan Chemnitz’in direneceğini düşünsem de kazanmalarının hatta düşük handikapı korumalarının bile sürpriz olacağı kanaatindeyim. 

Varese – Bahçeşehir Koleji : ÜST (170.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (170.5) – 1.79 (intobet)

İki takım da liglerinde sıkınıtı yaşıyorlar ve düşme hattından aynı şekilde sadece 2 galibiyet uzaktalar. Ayrıca son maçlarında da benzer şekilde hücum odaklı, tempolu ve bol skorlu mücadeleler izlettiler bize yerel ligde. Seri 2 maç üzerinden oynanacağı için toplamda kimin daha çok sayı atacağı belirleyici olacak. Bir tarafta Mannion, McDerrmott, Brown diğer tarafta Cavanaugh, Boutsiele, Taylor, Scrubb, Bouteille gibi silahlar varken önceliğim yüksek skordan yana olacak. Birbirlerinin savunma zaaflarını cezalandırarak 85 baremini aşmaları beni şaşırtmaz. 

Maccabi Tel Aviv – Valencia : EvSahibi ÜST (84.5) – 1.46 (İddaa) & EvSahibi ÜST (84.5) – 1.50 (intobet)

İki takım arasında hem kağıt üstünde kadro kalitesi anlamında hem de sahada oynanan basketbol seviyesi ve form grafiği anlamında net farklar var. Bana göre Maccabi net olarak maçın favorisi. Ancak Valencia’nın da artık play-in yarışında son şansı olabileceği için direncinin yüksek olması beklenebilir, bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim. Maccabi’nin son haftalarda özellikle Belgrad’daki maçlarda artan hücum performansını deplasmanlarda savunması yumuşak kalan Valencia karşısında sürdüreceğini, kazanırken 85 ve üstü sayıları görebileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.42
intobet Oranı: 4.43Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 12.04.24

Turkish Airlines Euroleague 34. ve son haftanın kapanış programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri …