Anasayfa / NBA / Charlotte Hornets – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 09.02.2020

Charlotte Hornets – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 09.02.2020

NBA Ligi’nde Doğu ve Batı ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Charlotte Hornets, Pazar gecesi saat 03:00’te Dallas Mavericks’i Spectrum Center‘da konuk edecek. İddaa deplasman ekibinin galibiyetine 1.45 oran açarken bets10 1.62 oran açmış.

Charlotte Hornets son 13 maçında sadece bir kere kazanabildi. New York Knicks’i konuk ettikleri maçı 97-92 kazanan ekip son 7 maçının 6’sında çift haneli farklarla mağlup oldu. Konferansın 12. sırasında, Play-Off potasının 6 maç uzağında olsalar da hiçbir şekilde o potaya girecek görüntü sergilemiyorlar. 

Dallas Mavericks son 5 maçını Doncic’ten yoksun oynadı. Genç All-Star’ın sakatlığı nedeniyle oynamadığı maçlarda 2 galibiyet alan ekip dün gece Washington deplasmanında 2 saniye kala yaptığı top kaybının ardından turnike basket yiyerek maçı kaybetti. Ama Porzingis, Seth Curry ve Barea gibi isimlerle güçlü bir batı takımı olmaya devam ediyorlar.

Charlotte Hornets bu maçları kazanabilecek seviyede değil. Dallas’ın aldığı mağlubiyetleri bu tür rahat maçlarla telafi etmesi gerekiyor yoksa ilk 4’e girmeleri fazlasıyla zorlaşacaktır. Deplasman ekibinin galibiyet alacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.45
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 – 1.62

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …